Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

AUTOMATIZUOTOS RŪŠIAVIMO SISTEMOS

Sorteriai -tai automatizuoti prekių bei gaminių (supakuotų, kabančių, multimedia ir kt.) transportavimo, apdorojimo ir rūšiavimo įrenginiai, skirti išrūšiuoti ir paskirstyti prekes klientų užsakymams.

AutomatizacijaInovatyvi įrenginių konstrukcija taupo sandėliavimo erdvę, o ženkliai išaugęs produktyvumas – žmogiškuosius resursus. Priklausomai nuo įrenginio konstrukcijos bei valdymo sistemos galima išskirstyti iki 14 tūkst. prekių vienetų per valandą.

Equinox yra sukurta speciali programinė įranga skirta kontroliuoti prekių rūšiavimo procesus automatiniuose prekių rūšiavimo įrenginiuose – EXACT. Tokia programinė įranga užtikrina, kad tos pačios rūšies prekių tam tikras kiekis būtų teisingai ir optimaliai išrūšiuotas atitinkamiems klientams/parduotuvėms.
EXACT sprendimai gali būti įdiegti bet kokio tipo automatiniuose užsakymų/prekių rūšiavimo įrenginiuose. Paprastai EXACT sistemos diegiamos kabančių, supakuotų ir multimedia (CD, DVD, vaizdajuostės) prekių rūšiavimui.
EXACT visiškai kontroliuoja prekių rūšiavimo procesus, pasiekdama labai didelį tikslumą. Taip pat ji užtikrina elektroninių duomenų apsikeitimą su kliento programine įranga.

Mūsų kompanijos patirtis sandėlių ir logistikos centrų automatizavimo srityje yra išties didelė. Savo klientams galime pasiūlyti išbaigtus sprendimus, diegiant  automatizuotą įrangą: