Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

RFID, barkodavimo, bevielė įranga

UAB „Equinox Europe“, bendradarbiaudama su savo partneriais, atstovauja keletą radijo ryšio įrangos gamintojų/tiekėjų:

Radijo ryšio terminalai – tai belaidžiai įrenginiai su įmontuotu skaitytuvu brūkšniniams kodams (barkodams) skanuoti. Dažnai įrenginiai yra vadinami duomenų kaupikliais, brūkšninių kodų skaitytuvais, mobiliais kompiuteriais, terminalais. Įrenginių paskirtis yra nuskaityti, perduoti ir valdyti duomenis realiu laiku.  MC3190
Spausdintuvai – mūsų tiekiamų etikečių, lipdukų, barkodų spausdintuvų spektras labai platus. Galimi įvairūs modeliai, technologijos ir pritaikymo būdai. Jūs tikrai rasite tinkamą sprendimą, atitinkantį Jūsų poreikius bei galimybes.  
RFID – ši pasaulyje jau įsitvirtinanti technologija dar yra palyginus naujiena Lietuvoje. Logistikoje tokios technologijos panaudojimas kai kuriose srityse yra praktiškai nepamainomas ir pasižymintis efektyvumu bei greita investicijų grąža.  
Bevielis tinklas – tokio tinklo pagalba galimas duomenų apsikeitimas tarp stacionarių bei mobilių įrenginių ir nutolusių darbo vietų. Bevielio ryšio prieigos stotelės pagalba radijo ryšio terminalai ar kompiuteriai gali prisijungti bevieliu ryšiu.  

Rinkime nenaudojamas baterijas: UAB „Equinox Europe“ informuoja, kad baterijų sudėtyje yra pavojingų medžiagų, kurios kelia pavojų aplinkai ir žmonių sveikatai. Todėl baterijų atliekas būtina rinkti atskirai nuo nerūšiuotų komunalinių atliekų.

daugiau