Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

KOMPANIJA

UAB „Equinox Europe“ 1995 metais Kaune įkūrė JAV firma Equinox Europe, Inc. Dabartiniu metu įmonėje dirba apie 80 žmonių, kurių dauguma yra aukštos kvalifikacijos logistikos specialistai bei IT inžinieriai. Kompanija didelį dėmesį skiria savo darbuotojų kvalifikacijos kėlimui bei naujų technologijų diegimui. Įmonės darbuotojai stažavosi JAV, Australijoje, daugelyje Vakarų Europos šalių. Praktikoje patikrintos žinios leidžia mums būti geriausiais savo srities specialistais.

UAB „Equinox Europe“ teikia logistinių operacijų optimizavimo, sandėlių projektavimo, sandėlio procesų planavimo, sandėlio valdymo sistemų, transporto užsakymų ir prekių srautų valdymo sistemų planavimą, projektavimą, diegimą ir pilną palaikymą savo klientams.

Bendradarbiaudama su savo partneriais, UAB „Equinox Europe“ tapo kompanija-lydere automatizuotų sprendimų logistikoje tiekime. Įmonės ekspertai projektuoja ir kuria automatizuotas sistemas, konvejerius, rūšiavimo įrenginius, kranus bei robotus, optimaliai atitinkančius Užsakovų reikmes. Profesionali projektų diegimo komanda įdiegia ir teikia pilną techninį palaikymą.

UAB „Equinox Europe“ taip pat yra vienas pagrindinių paslaugų, tyrimų ir vystymo centrų tarptautinėje Equinox grupėje, kurios pardavimų ir palaikymo padaliniai yra visame pasaulyje (JAV, Australijoje, Rytų Azijoje, Vakarų Europoje, Rusijoje).

UAB „Equinox Europe“ yra sertifikuota pagal ISO 9001:2015 standartą, kas užtikrina mūsų esamiems ir potencialiems klientams patikimas paslaugas.

Mūsų didelė patirtis ir informatyvios kuruojamų rinkų žinios leidžia Jums gauti didelę savo investicijų grąžą, aukštą paslaugų kokybę ir pasiekti užsibrėžtą tikslą.