Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Kaip mes dirbame/projektų valdymas

Nuo pat įsikūrimo pradžios Equinox Europe ieškojo ir įsisavino galimus logistikos sprendimų būdus, taikydama naujas technologijas, inovatyvius projektų valdymo būdus ir tiekdama pasiūlymus, kaip didinti produktyvumą, plėsti galimybes ir galimas investicijas į logistiką.


Equinox Europe klientai visame pasaulyje: didmenininkai, mažmenininkai, logistikos ir paskirstymo centrai, gamybinės įmonės bei transporto kompanijos.

Mūsų kompanija klientams siūlo platų paslaugų spektrą, užtikrindama didelį sprendimų lankstumą bei aukštą jų kokybę. Mūsų patirtis ir informatyvios kuruojamų rinkų žinios, suteikia Jums gauti didelę savo investicijų grąžą, aukštą paslaugų kokybę ir pasiekti užsibrėžtą tikslą.

Equinox paslaugų ir siūlomų sprendimų linija prasideda nuo logistikos konsultacijų ir tęsiasi iki sandėlio valdymo sistemų (WMS/SVS) bei automatizuotos įrangos (konvejeriai, rūšiavimo įrenginiai, kranai, radijo ryšio įranga ir t.t.) tiekimo.
Mūsų tiekiama programinė įranga gali būti integruojama su bet kuria kliento kompanijoje jau veikiančia sistema.

Pasirinktas duomenų bazės sprendimas leidžia lanksčiai migruoti tarp sistemingumo lygių ar pereiti iš/į kitus lygius pačiu paprasčiausiu būdu.

KOKYBĖ

Kokybė

Kokybė – mūsų kompanijoje svarbiausia ir neatsiejama. Suprasdami kokią reikšmę mūsų siūlomi sprendimai, paslaugos ir atskiri produktai turi mūsų klientų kasdieniniame versle, kokybę mes laikome svarbiausiu savo veiklos veiksniu. Nuo pat savo įsikūrimo pradžios 1995 metais Equinox grupė diegė sisteminę projektų vystymo sistemą, tuo užtikrindama didelį sprendimų lankstumą bei aukštą jų kokybę.

Equinox Europe suteiktas ISO 9001:2015 standartus atitinkantis kokybės sertifikatas „Logistikos procesų optimizavimas: konsultacijos, automatizacija ir IT sprendimai“. Mes nuodugniai laikomės nustatytų tarptautinių kokybės politikos standartų.

Pastovi kokybės sistemos priežiūra ir auditai įgalina mus būti budriais ir akylais galimiems nesklandumams.

 

INTEGRUOTOS VADYBOS SISTEMOS POLITIKA