Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Veiklos sritys

UAB Equinox Europe – patikimiausia sprendimų logistikos partnerė Baltijos regiono, Rytų Europos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos ir kitose šalyse.

Mūsų tikslas – pateikti klientui patikimą ir efektyvų sprendimą, pasižymintį aukšta investicijų grąža ir inovatyvumu.

Mes padedame savo esamiems bei potencialiems klientams pasiekti visą įmanomą naudą, įsigilindami į kiekvieną situaciją ir siūlydami konkrečius sprendimus, atitinkančius esamas verslo sąlygas, laukiamus rezultatus bei pageidavimus.

Nuo pat įsikūrimo pradžios Equinox Europe nenustojo plėsti logistikos sprendimų galimybių, taikydama naujas technologijas, inovatyvius projektų valdymo būdus ir tiekdama pasiūlymus, kaip didinti produktyvumą, plėsti galimybes ir galimas investicijas į logistiką.
Equinox Europe klientai visame pasaulyje: didmenininkai, mažmenininkai, logistikos ir paskirstymo centrai, gamybinės įmonės bei transporto kompanijoms.

Equinox paslaugų ir siūlomų sprendimų linija prasideda nuo logistikos konsultacijų ir tęsiasi iki sandėlio valdymo sistemų (WMS/SVS) bei automatizuotos įrangos (konvejeriai, rūšiavimo įrenginiai, radijo ryšio įranga ir t.t.) tiekimo.Mūsų tiekiama programinė įranga gali susijungti su bet kuria kliento kompanijoje jau veikiančia IT sistema. Pasirinktas duomenų bazės sprendimas leidžia lanksčiai migruoti tarp sistemingumo lygių ar pereiti iš/į kitus lygius pačiu paprasčiausiu būdu.