Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

Vaizdo stebėjimo sistemos

Naudojama vaizdo stebėjimo sistemų technologija tai ne tik galinga stebėjimo priemonė beveik visos srityse, bet turi dvi išskirtines savybes: efektyvesnė kainos prasme nei tradicinė CCTV video technologija ir daugiafunkcinė priemonė, kuri gali būti integruota į kompiuterinį tinklą bei sujungta su kitomis kompanijoje naudojamomis programomis (sandėlio valdymo VISION WMS).

 

Vaizdo stebėjimo sistemų panaudojimo galimybės

Logistika

Logistikoje kameros  naudojamos sandėlių ar logistikos centrų darbo, personalo ir procesų bei operacijų stebėjimui.

Integruojant Mobotix kameras logistikoje (PDF) su sandėlio valdymo sistema (Vision WMS) pateikiamas galingas sandėlio stabėjimo įrankis, kurio pagalba galima tiksliai atsekti visus įvykius sandėlyje ar logistikos centre pagal atliktas operacijas arba procesus:kaip konkreti prekė paimama iš lentynos ar joje išdėliojama, kaip ji pristatoma į iškrovimo zoną, vežama pro vartus, kraunama į krovininius automobilius ir t.t.

Situacija sandelyje  matoma 360 laipsnių kampu „kaip ant delno“. Siauresnio kampo stabėjimo sistemų generuojamus vaizdus galima stebėti atskiruose sandėlio sistemos „languose“.

 

Apsaugos sistemos

Šiuolaikinė Mobotix kamera naudoja tinklo technologijas, savyje turėdama platų funkcijų spektrą, tai duoda galimybę efektyviai valdyti pastato apsaugos sistemą. Mobotix kameros – pigi alternatyva saugos tarnyboms: jos gali būti pritaisytos visuose kritiniuose pastato taškuose, dirbančios visa parą ,automatiškai praneša apie pavojų. Kameros pagalba galima valdyti įėjimus i pastatą {pajungus tam tinkamus daviklius}, ir net atidaryti duris.

Pramonė

Dirbant pramonės srityje yra neišvengiama stebėti konvejerių veiklą,apsaugoti gamyklos teritoriją, iš tolo stebėti darbo mašinų veikimą. Mobotix kameros gali palengvinti šia užduotį.Jos kontroliuos veiksmus, sutrikus darbo procesui kamera automatiškai įjungs pavojaus signalus.Išorinio naudojimo Mobotix kameros tinka užtikrinti saugumą pramonės srityje jos yra apsaugotos nuo blogų oro sąlygų, gali veikti nuo -30C iki + 60C temperatūroje. Kameros palaikomos IP65 standartų.

Visuomeninis sektorius

Dideliuose miestuose stebėjimo įrenginių naudojimą lemia maža kaina. Mobotix kameros siūlo idealią galimybę įsigyti pigias ir patikimas stebėjimo sistemas. Kameras galima naudoti vandens matavimo kolonėlese, vandens lygiui stebėti.

Geležinkelio transporto linijose,kameros įrenginiai gali padėt nustatyti tikslų atvykstančių traukinių laiką.

Bankų apsauga

Bankų apsaugos sistemoje, didelį vaidmenį reiškia video vaizdo kokybė. Mobotix kameros turinčios gausybę funkcijų ir puikią medžiagos kokybę, idealiai tinka šiam naudojimui. Mobotix siūlo specialius kameros integracijos rinkinius, kurių pagalba kamerą nesunku įmontuoti į bankomatą ar duomenų išdavimo vietose.

Nusikaltimo metu užfiksuoti vaizdai tuoj pat gali būti išsiųsti policijai ar į apsaugos postą.

WEB kameros

Jei miestas turi savo web-puslapį ir norima pritraukti kuo daugiau turistų.Pagalbos ranką ištiesia Mobotix siūlanti puikią galimybę web-kamerų naudojimu. Papildant mobotix kameros vaizdo kokybę taip pat yra galimybė integruoti emblemos generatorių tam kad padidinti reklaminio plakato vietinių kompanijų ar rėmėjų video kokybę. Kamera parodanti reklaminę medžiagą greitai atsipirks. Jūs galite rasti Mobotix web-kameras net sunkiai pasiekiamose vietose pvz.: oro permainų stebėjimo bokšte Zugspitze“ viršūnėje, ar net nesibaigiančiuose Antarktidos ledynuose.

Namų apsauga

Kaip įsitikinti, kad Jūsų namuose viskas tvarkoje kai Jūs esate kitur? Kaip apsaugoti Jūsų namus nuo vagių? Kaip pigiai ir patikimai organizuoti apsaugą Jūsų užmiesčio namelyje? Dėka Mobotix Jūs galite naudoti profesionalią apsaugos sistemą. Kameros naudojimui tereikia turėti kompiuterį su internetu.Kai Jūsų nebus namie,Jūs galite internetu stebėti tiesioginę video transliaciją iš jūsų namų.Įvykio metu kamera duos pavojaus signalą išsiuntus jum laišką el-paštu, išsiuntus Jums sms žinutę ar paskambinus tiesiai į Jūsų telefoną.