Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

ŽINIASKLAIDA APIE MUS: „Norfos“ sandėlyje – išskirtinė maisto produktų skirstymo sistema

« Visos naujienos 2017-02-28

JAV kapitalo Kauno bendrovė „Equinox Europe“ pradėjo montuoti pirmąjį Lietuvoje ir Baltijos šalyse automatizuotą greitai gendančių maisto produktų skirstymo įrenginį. Tai daroma mažmeninės prekybos įmonių grupei „Norfa“ priklausančiame sandėlyje Kėdainiuose. „Tai pažangus ir modernus projektas, kuris padės mums sparčiau paskirstyti greitai gendančius maisto produktus, o pirkėjai juos galės įsigyti dar šviežesnius ar turinčius ilgesnį galiojimo laiką.

Esminiai šio projekto privalumui yra tai, kad automatizacija sutrumpins tiekimo grandinę, padės išvengti produktų paskirstymo klaidų ir gerokai sumažins darbo jėgos kiekius. Iki šiol tokio pobūdžio automatizavimo projektų mažmenininkai dar nebuvo įgyvendinę Lietuvoje“, – teigė „Norfos mažmenos“ valdybos pirmininkas Dainius Dundulis.

Investicijos į šio sandėlio plėtrą ir modernizavimą iš viso siekia maždaug 5 mln. eurų. Automatizuotą sandėliavimo sistemą diegiančios „Equinox Europe“ direktorė Rasa Beskajevienė teigia, kad įdiegta technologija per valandą leis paskirstyti net 9 tūkst. produktų pakuočių vienetų.

Skaitykite visą straipsnį: nuoroda