Google+
Susisiekite su mumis +370 37 386812

“Crossbelt” sorteris

Interroll Crossbelt – juostinių padėklų konstrukcijos sorteris.

Tai prekių rūšiavimo pagal pardavimo užsakymus automatizuotas įrenginys. Įrenginiu galima rūšiuoti labai skirtingas prekes ir produktus nuo supakuotų drabužių iki padėklų su kiaušiniais. Saugi įrenginio konstrukcija leidžia apdoroti ir lengvai dūžtančias, trapias prekes (stiklo gaminius, stiklinę tarą, indus ir pan.).

Prekės yra dedamos ant plačių keturkampių juostų-padėklų, kurios juda nustatyta trajektorija. Numatytoje vietoje juosta-padėklas nukreipia ant jo esančią prekę į vieną arba į kitą pusę (kairėn arba dešinėn). Nukreipimo operacija vyksta mechaniškai sukantis juostai. Prekės ant juostų-padėklų gali būti priskiriamos rankiniu būdu arba pusiau automatiniu (indentifikuojant jas specialia papildoma juosta).

Crossbelt sorteris gali būti ovalo formos, U formos arba linijinis. Įrenginio konstrukciją paprastai nulemia jam įrengti skiriama erdvė, išsiuntimo vietų skaičius ir t.t. Įrenginys susideda iš atskirų, vienas su kitu jungiamų modulių. Tokio įrenginio privalumas, lyginant su elektroniniu valdymu, yra paprastas ir lengvai valdomas dizainas bei žemesnė kaina. Juostinių-padėklų sorteris yra skirtas multimedia prekėms (CD, DVD ir pan.), nedidelėms pakuotėms, dėžėms, siuntoms, supakuotiems drabužiams, o taip pat maisto, farmacijos ir kūno priežiūros prekėms paskirstyti pagal komplektuojamus užsakymus klientams.