LOADING....!!!!!

Apie

Mūsų kompanija „Equinox Europe“, priklausanti tarptautinei Equinox grupei, prieš beveik 30 metų buvo įkurta Kaune, Lietuvoje.

Šiandien „Equinox Europe“ teikia visapusiškus logistikos procesų optimizavimo sprendimus nuo sandėlio projektavimo iki pilnos sandėlio robotizacijos. Kompanijoje dirba apie 80 aukščiausio lygio logistikos, automatikos, robotikos ir IT specialistų. Didžiuojamės, jog mūsų komandos branduolys išliko nepakitęs nuo įsikūrimo pradžios ir perduoda per tiek metų sukauptą patirtį logistikos srityje jaunesniems savo kolegoms.

Nuolat investuojame į naujas technologijas ir palaikome glaudų ryšį su partneriais, bendradarbiavimo pagrindu apsikeičiame žiniomis ir gerosiomis praktikomis.
Dinamiškai judame kartu su besikeičiančia rinkos situacija, esami atviri pokyčiams ir visada ieškome optimalaus sprendimo. Turime apie 300 sėkmingai įgyvendintų projektų visame pasaulyje, nuolat tobulėjame ir tikime, kad mūsų sprendimai palengvina klientų kasdienybę.

Esame stipri profesionalų komanda, esame entuziastingi, mėgstame iššūkius ir sveiką konkurenciją, domimės intelektualiomis naujovėmis ir sprendimais, didelį dėmesį skiriame darbuotojų kvalifikacijos kėlimui bei naujų talentų atradimui, o praktikoje sukauptos ir patikrintos žinios bei įgūdžiai leidžia mums būti geriausiais savo srities specialistais. Laikome save ilgalaikiu edukaciniu partneriu.

Kokybė ir informacijos saugumas

Šiuolaikinis verslas grindžiamas partnerių patikimumu, o klientų pasitikėjimas išlaikomas, užtikrinant stabilios kokybės produktus ir paslaugas, vykdomų procesų nuoseklumą bei sistemingą užsibrėžtų tikslų įgyvendinimą. Dėl šios priežasties kokybė yra neatsiejama mūsų veiklos dalis. Nuo pat įsikūrimo kompanijoje buvo vykdomas sisteminis projektų vystymas, užtikrinant didelį sprendimų lankstumą bei aukštą jų kokybę.


1999 metais „Equinox Europe“ buvo įdiegta kokybės vadybos sistema pagal ISO 9001 standartą, kuri iki šiol kasmet audituojama, nuolat tikrinama ir tobulinama. Siekiant užtikrinti aukštą paslaugų lygį, keliamas veiklos procesų technologinis lygis, keliama specialistų kvalifikacija, gerinama komunikacija tarp darbuotojų bei mažinama klaidų tikimybė.


2019 metais „Equinox Europe“ buvo įdiegta informacijos saugumo valdymo sistema pagal ISO/IEC 27001 standartą. Bendrovėje yra užtikrintas kokybiškas ir saugus informacijos valdymas, įgyvendintos geriausią pasaulinę praktiką atitinkančios saugumo priemonės, rizika, susijusi su informacijos saugumu, iš karto identifikuojama, analizuojama ir valdoma, taip pat užtikrintas atitikimas klientų teisiniams ir kitiems reikalavimams. 


Integruotos vadybos sistemos politika

Karjeros galimybės

Šiuo metu ieškome ir kviečiame prisijungti prie mūsų komandos:

Programuotojas (Business Logic PL/SQL Developer)

Daugiau informacijos apie reikalavimus pozicijai rasite paspaudę nuorodą.