LOADING....!!!!!

Sprendimai

Logistikos procesų optimizavimas

Padedame savo esamiems ir potencialiems klientams, jiems augant arba keičiant veiklos kryptį, susidoroti su išaugusiais prekių judėjimo srautais bei pilnai išnaudoti turimas sandėlio galimybes. Įsigiliname į kiekvienos situacijos unikalumą ir esančias verslo sąlygas, atsižvelgiame į kliento išteklius, įvertiname esamus nepalankius faktorius ar kitokius galimus barjerus ir parenkame konkretų optimalų sprendimą kiekvienu atveju.Mūsų tikslas – pateikti klientui patikimą ir efektyvų sprendimą, kuris atneštų apčiuopiamą naudą, ženkliai pakeltų veiklos produktyvumą, išplėstų logistikos galimybes, atitiktų kliento lūkesčius, pageidaujamą rezultatą ir neabejotinai užtikrintų aukštą investicijų grąžą. Mūsų specialistų sukaupta didelė patirtis ir praktinės įžvalgos leidžia užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir pasiekti užsibrėžtus tikslus.


Sandėlio valdymo sistema

Equinox SVS VISION 7 valdo visus sandėlio procesus ir operacijas realiu laiku, kontroliuoja sandėlio personalą bei naudojamą techniką. Tai plataus funkcionalumo sprendimas, skirtas gamintojams, didmenininkams, mažmenininkams ir 3PL logistikos tiekėjams. Jį galima integruoti su kitomis IT sistemomis ir produktais, siekiant visapusiško sprendimo įvairaus tipo verslams. Sistemos pažangi architektūra leidžia ją lengvai pritaikyti jūsų konkretiems poreikiams. Equinox SVS - tai efektyvus sprendimas, pasižymintis aukšta investicijų grąža, kokybe bei ergonomiškumu. Pasirinkdami Equinox sandėlio valdymo sistemą VISION, jūs gaunate vieną iš pačių geriausių sprendimų sandėliavimo logistikos valdymo srityje šiandienai.


Esminės savybės:

  • darbas realiu laiku
  • pilna visų sandėlio procesų kontrolė
  • integracija su automatizuotomis sistemomis

Pasiekiami rezultatai:

Maksimalus atsargų tikslumas

iki 99,5%

Padidintas surinkimo tikslumas ir greitis

per 30%

Padidintas sandėlio pralaidumas

per 20-40%

Sumažintos atsargos

per 5-15%

Sumažintos sandėliavimo išlaidos

per 15-35%


Automatizuoti sprendimai

Kiekvienas automatizavimo projektas yra unikalus su savo specifiniais reikalavimais. Glaudžiai bendradarbiaujant su klientais, kuriame individualius sistemų dizainus, atitinkančius iškeltus reikalavimus. Mūsų patyrę specialistai valdo visą procesą nuo A iki Z. Suprojektuojame optimalų sistemos dizainą ir išdėstymą, pritaikytą jūsų konkrečiai situacijai, bei užtikriname, kad automatizuotas sprendimas būtų sumontuotas, pilnai įdiegtas ir techniškai parengtas darbui jūsų logistikos procese.

Automatizuoti sprendimai apima:

  • rūšiavimo sistemos
  • konvejerinės sistemos
  • automatizuotos saugyklų sistemos
  • AGV (automatiškai valdomų transporto priemonių) sistemos
  • robotai
Logistikos konsultacijos

Equinox logistikos konsultantai ir analitikai padės Jums priimti geriausią sprendimą tokiais klausimais:

Sandėlio vietos pasirinkimas
Optimalus sandėlio ar logistikos centro išplanavimas
Esamų sandėlio procesų organizavimas
Galimų sandėlio procesų ir operacijų projektavimas
Sandėliavimo technikos parinkimas
Automatizuotos įrangos parinkimas
Skaimenizavimo įranga

Bendradarbiaudami su savo partneriais, atstovaujame keletą skaitmenizavimo įrangos gamintojų ir tiekėjų:

Nešiojamas mobilusis kompiuteris - tai belaidis duomenų fiksavimo įrenginys su įmontuotu brūkšninių kodų skaitytuvu. Tokio prietaiso, dar vadinamu radijo ryšio terminalu, paskirtis yra nuskaityti, perduoti ir valdyti duomenis realiu laiku.

Populiariausi modeliai


Etikečių spausdintuvai - brūkšninių kodų ir etikečių spausdintuvų asortimentas yra labai platus, todėl galime pateikti bet kokius kliento poreikius atitinkantį sprendimą. Parekomenduosime, ką pasirinkti, ir patarsime, kaip naudoti.

Populiariausi modeliai


Parcelcube - tai statinė sistema, skirta automatiniam prekių matavimui, svėrimui ir identifikavimui. Plačiai naudojama sandėlio valdymui, apskaičiuojant prekės užimamą tūrį ir nustatant optimalų prekių išdėstymą lentynose, bei išsiuntimams, apskaičiuojant siuntų tūrį ir optimizuojant gabenimo išlaidas.

Modeliai


Bevielis tinklas - tai įrankis, kurio pagalba vyksta apsikeitimas duomenimis tarp stacionarių ir mobiliųjų įrenginių bei nuotolinių darbo vietų. Turint belaidį prieigos tašką, radijo terminalai ir kompiuteriai gali susijungti bevieliu ryšiu.


Vaizdo stebėjimo kameros yra modernus vaizdo stebėjimo sprendimas, turintis daug paskirčių ir platų panaudojimo spektrą. Siekiant išgauti papildomos naudos ir maksimaliai išnaudoti turimas galimybes, logistikoje vaizdo stebėjimo kameros dažnai integruojamos su sandėlio valdymo sistema arba bet kuria kita IT sistema.


RFID - logistikoje įsitvirtinusi technologija, kuri yra praktiškai nepamainoma tam tikrose srityse, pasižymi itin aukštu efektyvumu bei greita investicijų grąža.