LOADING....!!!!!

Naujienos

Aktualūs įvykiai

ACC Distribution: technologijų gigantas investuoja į Equinox SVS

2021 05 07

Lietuviško kapitalo technologijas platinanti bendrovių grupė ACME Grupė visada pasižymėjo išskirtine simpatija inovatyviems, išmaniesiems, gyvenimo kokybę gerinantiems sprendimams, tad technologinių produktų didmeninė prekyba yra šios kompanijos verslo šerdis jau beveik 30 metų.

ACME Grupei priklausanti bendrovė ACC Distribution yra viena didžiausių ir sparčiausiai augančių didmeninės prekybos kompanijų Baltijos šalyse, kuri atstovauja daugiau nei 200 informacinių technologijų, kompiuterinės technikos, programinės įrangos, garso, vaizdo ir fotografijos, kompiuterinių žaidimų bei buitinės technikos tiekėjų ir prekinių ženklų ir aptarnauja daugiau nei 4000 klientų Baltijos šalyse.

Įvertinę augimo potencialą ir poreikį optimizuoti logistiką, ACC Distribution vadovai nusprendė investuoti į sandėlio valdymo sistemą, kuri leis efektyviai išnaudoti sandėlio erdves, užtikrins prekių apyvartumą ir pasiekiamumą sandėlyje bei padės lengvai ir patogiai kontroliuoti darbuotojų produktyvumą ir užsakymų vykdymą.

SVS diegėjo pasirinkimą nulėmė Equinox komandos ilgametė patirtis ir dėmesys kliento poreikiams. Įtakos pasirinkimui turėjo pačios Equinox SVS sistemos plačios galimybės, integracijos su verslo valdymo sistema realizacijos užtikrinimas bei sistemos suderinamumas su daugybe kitų technologinių sprendimų.

Bendradarbiavimo sutartis tarp Equinox ir ACC Distribution jau pasirašyta, projektą planuojama įgyvendinti dviejuose kliento sandėliuose, įdiegiant Multiwarehouse funkciją, kuri palaiko SVS darbą keliuose sandėliuose iš karto, ir pagal Equinox specialistų rekomendacijas kitus įvairiapusiškus SVS modulius, kurie geriausiai atitiks kliento logistikos poreikius.