LOADING....!!!!!

Naujienos

Aktualūs įvykiai

EQUINOX įdiegs rūšiavimo įrangą ukrainietiškai kompanijai NOVA POSHTA

2021 06 03

NOVA POSHTA – greitojo pristatymo rinkos lyderė Ukrainoje – pasirinko EQUINOX rūšiavimo įrangą savo naujam terminalui Dnipro mieste.

Kompanijos bendradarbiavimo sutartį pasirašė gegužės mėnesį.

„Mūsų siuntų apimtys auga metai iš metų. Vien tik per 2020 m. pristatėme daugiau nei 300 mln. siuntų. Siekiant apdoroti tokius kiekius ir tuo pačiu išlaikyti greitą pristatymą, investuojame į infrastruktūrą. Šiuo metu turime inovatyvius rūšiavimo terminalus keturiuose Ukrainos miestuose, o šiais metais paleisime penktąjį terminalą Dnipro mieste.
Smulkių siuntų iki 2 kg rūšiavimui nusprendėme pasirinkti EQUINOX sprendimą, nes jis idealiai atitiko mūsų poreikius: kokybiškas, kompaktiškas, lengvai įdiegiamas ir tuo pačiu ekonomiškas", – teigia Aleksandr Bulba, NOVA POSHTA CEO.

EQUINOX automatizuotas sprendimas smulkių siuntų apdorojimui apima du modulinius LR-sorterius (angl. Left-Right sorter) su periferine įranga, transportavimo konvejeriais ir kitomis inovatyviomis technologijomis. Kiekvienas sorteris gali apdoroti iki 10 000 siuntų per valandą.

Tad jų įdiegimas žymiai padidins terminalo produktyvumą, palengvins personalo darbą ir sutrumpins siuntos buvimo terminale laiką. Be to, LR-sorteriai projektuojami su plėtros perspektyva, todėl prireikus galima bus padidinti rūšiavimo krypčių skaičių, tiesiog įdiegiant papildomus modulius.

EQUINOX planuoja įdiegti įrangą prieš prasidedant piko sezonui, kuris NOVA POSHTA atveju tradiciškai būna rudens pabaigoje-žiemos pradžioje.

 

 


Informacija apie NOVA POSHTA

Ukrainos įmonių grupė NOVA POSHTA savo klientams  tiek verslui, tiek privatiems asmenims  teikia visas logistikos ir su tuo susijusias paslaugas. Grupę sudaro Ukrainos ir užsienio kompanijos, įskaitant NOVA POSHTA, NOVAPAY ir NOVA POSHTA GLOBAL.

NOVA POSHTA yra lyderė logistikos rinkoje, teikianti lengvą pristatymą kiekvienam klientui  į skyrių, į paštomatą, pagal adresą – ir leidžia tūkstančiams verslininkų kurti ir plėtoti verslą ne tik Ukrainoje, bet ir užsienyje. Įmonės tinklas turi daugiau nei 8 400 filialų visoje Ukrainoje, o siuntų skaičius vien per 2020 m. viršijo 318 mln.

NOVAPAY yra nebankinė finansinė įstaiga, kurios dėka įmonės klientai gali atlikti pinigų pervedimus ir operacijas elektroniniais pinigais.

NOVA POSHTA GLOBAL plėtoja tarptautinį partnerių tinklą, kuris klientams teikia greitojo pristatymo paslaugas ne tik Ukrainoje, bet ir užsienyje.

NOVA POSHTA grupė veikia, laikydamasi visų Ukrainos įstatymų normų. 2020 m. grupė į šalies biudžetą pervedė 5 mlrd. UAH mokesčių ir rinkliavų.

Daugiau informacijos apie produktus ir paslaugas rasite svetainėje: https://novaposhta.ua/