LOADING....!!!!!

Naujienos

Aktualūs įvykiai

Equinox partnerystė su vienu didžiausių ir moderniausių vaistinių tinklų Lietuvoje!

2024 06 07

Džiaugiamės mūsų strategine partneryste su „Eurovaistine“ – vienu didžiausių ir moderniausių vaistinių tinklų Lietuvoje! 

„Eurovaistinė“ naujajame logistikos centre sandėlio procesus valdys mūsų sandėlio valdymo sistema „Vision 7“ bei juos automatizuos mūsų suprojektuota ir pagaminta automatizuota įranga. Šis projektas ženkliai prisidės prie jų logistikos procesų optimizavimo ir automatizavimo, leisdamas efektyviau aptarnauti klientus.

Naujasis logistikos centras, kurio vertė siekia 22 milijonus eurų, bus kone moderniausias farmacinės paskirties logistikos centras Baltijos šalyse. Jame dirbs apie 200 sandėlio ir 30 administracijos darbuotojų, kurie naudosis pažangiausiomis sandėlio valdymo ir automatizacijos technologijomis.

Norime išskirti kelias „Equinox Europe“ technologijų naudas:

Sandėlio pralaidumo didinimas: Automatizuota zoninio konvejerinio surinkimo sistema užtikrins efektyvų itin didelio kiekio užsakymų eilučių per dieną pralaidumą.
Užsakymų surinkimo sparta: Kombinuotos konvejerinės, A-frame ir Pick to light sistemos leis greitai ir tiksliai surinkti didelį kiekį užsakymų eilučių per valandą.
Optimali sandėlio kontrolė: Sandėlio valdymo sistema „Vision 7“ leis planuoti ir optimizuoti visus sandėlio procesus, mažinant darbo sąnaudas ir klaidų riziką.

Integruodami automatizacijos ir IT technologijas, „Eurovaistinė“ įgis konkurencinį pranašumą – greitą ir tikslų klientų užsakymų vykdymą, didesnį darbo efektyvumą ir mažesnes veiklos sąnaudas.

Didžiuojamės, kad „Eurovaistinė“ pasirinko mus savo naujojo logistikos centro technologijų partneriu ir džiaugiamės galėdami dirbti kartu, siekdami optimizuoti jų sandėlio procesus. Šis bendradarbiavimas yra mūsų įsipareigojimo teikti inovatyvius sprendimus patvirtinimas, ir su nekantrumu laukiame naujojo, kone moderniausio farmacinės paskirties logistikos centro Baltijos šalyse.

Kviečiame paskaityti „Delfi“ straipsnį šia tema 
Nuotr: Eurovaistinė įmonės nuotr.