LOADING....!!!!!

Naujienos

Aktualūs įvykiai

UAB „Kosmelita“: žingsnis į priekį kartu su Equinox

2021 09 28

UAB „Kosmelita“ valdo vieną didžiausių grožio ir kosmetikos parduotuvių tinklų Lietuvoje – EUROKOS, šiai dienai turintį 124 parduotuves visoje Lietuvoje bei elektroninę prekybą. Pagrindinis šio tinklo išskirtinumas – platus ir unikalus, nuolatos atnaujinamas prekių asortimentas bei patrauklios prekių kainos. Augant elektroninės prekybos kanalo srautui, optimalus prekių valdymas sandėlyje tapo neišvengiama būtinybe.

Prieš metus pradėjus bendradarbiavimą su logistikos ekspertais iš Equinox, šiai dienai jau yra atlikta esamos situacijos duomenų analizė ir suprojektuota naujo UAB „Kosmelita“ sandėlio technologija, atsižvelgiant į augimo perspektyvas.

Efektyviai sudėliojus ir struktūrizavus procesų seką, turint omeny, kad UAB „Kosmelita“ vykdo veiklą keliais prekybos kanalais, įmonės sandėlyje bus įdiegta Equinox sandėlio valdymo sistema, kuri optimizuos ir paspartins užsakymų apdorojimą – tokius procesus kaip prekių priėmimas į sandėlį, padėjimas į lentynas, prekių surinkimas ir išsiuntimas pagal užsakymus į parduotuves mažmenos atveju arba tiesiai gavėjui, kai perkama e-parduotuvėje.