LOADING....!!!!!

Naujienos

Aktualūs įvykiai

VILNIAUS BALDAI: dirbti dar efektyviau padės EQUINOX SVS

2021 05 11

Akcinė bendrovė VILNIAUS BALDAI toliau investuoja į procesų tobulinimą ir efektyvumo didinimą. Optimizuoti logistikos procesus bendrovei padės EQUINOX specialistai ir jų diegiama sandėlio valdymo sistema, užtikrinsianti svarbių operacijų kontrolę realiu laiku.

Jonas KrutinisVILNIAUS BALDŲ generalinis direktorius:

"Bendrovės veikloje nuosekliai diegiame šiuolaikinius automatizacijos, robotizacijos ir technologinius sprendimus. Jie leidžia dirbti efektyviau – pagreitina procesus ir palengvina darbuotojams atitenkančias užduotis. Taip galime auginti gamybos pajėgumus ir pasiekti vis geresnių rezultatų."

Optimizuoti logistikos procesus VILNIAUS BALDAMS padės EQUINOX specialistai, sukaupę solidžią patirtį šioje srityje. Partnerius bendrovė pasirinko atlikusi kruopščią rinkos analizę, investicijų grąžos paskaičiavimus ir įvertinusi sėkmingus analogiškų projektų pavyzdžius.

EQUINOX komanda jau atliko VILNIAUS BALDŲ logistikos procesų analizę, pateikė įžvalgas ir rekomendacijas, įvardijo procesų optimizavimo galimybes. Sklandus bendradarbiavimas nulėmė tolimesnį etapą – sandėlio valdymo sistemos diegimą bendrovės sandėliuose.

EQUINOX SVS bus visiškai adaptuota bendrovės poreikiams, išlaikant efektyvaus darbo organizavimo sandėlyje principus ir struktūrą. Tai reiškia, kad užbaigus darbus VILNIAUS BALDAI pajus tokius sistemos privalumus, kaip atsargų likučių sandėlyje valdymas ir atsekamumas realiu laiku. Taip padidės tiek duomenų tikslumas, tiek ir darbo efektyvumas, sumažės galimų klaidų skaičius ir bus užtikrintas aukštas kliento aptarnavimo lygis.

VILNIAUS BALDŲ specializacija – lengvų konstrukcijų korpusinių baldų gamyba. Didžiąją kompanijos gaminių dalį sudaro vaikiški baldai, kuriems taikomi griežčiausi saugumo ir kokybės reikalavimai.