LOADING....!!!!!

Automatizuoti sprendimai

« Visi sprendimai
Automatizuotos rūšiavimo sistemos

Rūšiavimo sistemų (arba sorterių) paskirtis – rūšiuoti prekes, siuntas ar kitokius daiktus sandėliuose ir paskirstymo centruose pagal jų paskirties vietą. Rūšiavimo parametrai priklauso nuo kliento tipo ir įrenginio pritaikymo tiekimo grandinėje.

LR-sorteris

Vertikalus sorteris, leidžiantis rūšiuoti į abidvi kryptis. Tokiu būdu maksimaliai padidinamas atvadų skaičius. Idealiai tinka ribotų erdvių sandėliams.

Slide tray sorteris

Sorterio padėklai montuojami nuožulniai. Atsidarius žemyn nukreipto padėklo borteliui, prekė nuslysta iš padėklo į rūšiavimo atvadą.

Split tray sorteris

Atsiveriančių padėklų pagrindu sukurta rūšiavimo sistema, skirta apdoroti plokščius daiktus (knygos, drabužiai, aksesuarai ir kt.).
Crossbelt sorteris

Juostinių transporterių pagrindu sukurta rūšiavimo sistema, skirta rūšiuoti plataus asortimento prekes, tame tarpe ir dūžtančias – nuo drabužių ar elektronikos prekių iki šviežio maisto produkcijos.

Crosstrack sorteris

Sorterio koncepcija – tai metaliniai strypai (arba „pirštai“), iššokantys tarp konvejerio ritinėlių. „Pirštai“ nukreipia prekes į atvadus iš kairės ir dešinės pusės.

Hang sorteris

Sorteris, skirtas rūšiuoti pakabinamus drabužius ant mišrių pakabų. Galimi įvairūs sistemos variantai, kurie geriausiai atitiktų jūsų specifinius poreikius.

Konvejerinės sistemos

Informacija neatnaujinta.

⬇️ Skaitykite apie konvejerines sistemas, spustelėjus žemiau.

Automatizuotos saugyklų sistemos

Informacija neatnaujinta.

⬇️ Skaitykite apie automatizuotas saugyklų sistemas, spustelėjus žemiau. 

AGV sistemos

Informacija neatnaujinta.

➡️ Teiraukitės apie AGV (automatiškai valdomų transporto priemonių) sistemas svetainėje nurodytais kontaktais.

Robotai

Informacija neatnaujinta.

➡️ Teiraukitės apie robotizuotas sistemas svetainėje nurodytais kontaktais.