LOADING....!!!!!

Split tray sorteris

« Visi sprendimai « Automatizuotos rūšiavimo sistemos


Split tray sorteris

Atsiveriančių padėklų rūšiavimo sistemaPagrindinė specifikacija


Rūšiavimo našumas

7.200 - 14.400 vnt. / val.

iki 17.600 vnt. / val.
su SMART paskirstymu

Max. prekių matmenys

< 750 x 550 x 200 mm
< 5 kg

Prekių asortimentas

Vokai, siuntos,
e-komercija, apranga

Lankstumas

Optimalus
erdvės panaudojimasSplit tray sorteris – tai atsiveriančių padėklų pagrindu sukurta rūšiavimo sistema, skirta apdoroti plokščius daiktus, tokius kaip siuntos, knygos, drabužiai, aksesuarai ir kt. Šis sorteris dažnai naudojamas rūšiuoti išsiunčiamas prekes, tačiau gali apdoroti ir grąžinimus.

Rūšiavimo metu prekės yra transportuojamos padėkluose. Įrenginys yra ovalo formos, kas užtikrina padėklų judėjimą uždaro rato principu, t.y. vyksta nuolatinė recirkuliacija. Atviro ovalo dizainas (wide oval sorter) leidžia operatoriams dirbti ne tik išorinėje, bet ir vidinėje įrenginio pusėje, taip efektyviau išnaudojant sandėlio plotą.

Rūšiavimo metu prekei pasiekus numatytą paskirties vietą, suveikia padėklo mechanizmas, kuris atveria padėklo dugną, tokiu būdu prekė yra numetama tiesiai į jai skirtą atvadą. Prekės nukrenta tiesiai į ritininius konteinerius arba maišus, todėl šis sorteris nėra tinkamas dūžtančių prekių apdorojimui. Rūšiuojant tokias prekes, vertėtų pasirinkti slystančių padėklų technologiją, tinkami sprendimai būtų Slide tray sorteris arba LR-sorteris.

Prekės į rūšiavimo įrenginį gali būti paduodamos automatiškai arba rankiniu būdu.

Galimi du atsiveriančių padėklų variantai: padėklai, atsiveriantys iš abiejų šonų (split tray / bombay) arba padėklai, atsiveriantys tik iš vieno šono (single door tray).Rūšiuojamų prekių specifikacija


Prekės

Vokai, siuntos, e-komercijos prekės, apranga, aksesuarai


Prekių matmenys

Min: 50 x 50 x 2 mm
Max: 750 x 550 x 400 mm


Prekių svoris

Min: 0,01 kg
Max: 5 kg

Split tray sorterio video apžvalga